Wypożyczenia sprzętu na testy

Zasady wypożyczania produktów TOMANEK do testów / odsłuchów (tylko zasilacze do przetworników dźwięku, listwy zasilające, blockery oraz generator fali Schumana).
 1. Sprzęt wypożyczamy na okres 14 dni kalendarzowych.

 2. W przypadku zainteresowania wypożyczeniem proszę o kontakt (najlepiej mailowy - info@tomanek.net.pl). W mailu należy podać nazwę i model urządzenia, które mamy dostarczyć oraz pełne dane adresowe do wysyłki wraz z numerem telefonu odbiorcy. W odpowiedzi potwierdzimy przyjęcie zlecenia wypożyczenia oraz podamy przewidywany termin wysyłki.

 3. Zabezpieczeniem wypożyczenia jest podpisany przez wypożyczającego protokół, który dołączony jest do paczki. Dokument ten to potwierdzenie odbioru produktu oraz zobowiązanie do rozliczenia towaru przed upływem okresu wypożyczenia (sfinalizowania transakcji lub zwrotu w nienaruszonym stanie). Protokół sporządzony jest w 2 egzemplarzach: jeden po podpisaniu należy oddać kurierowi (będzie odesłany do mnie), drugi natomiast jest dla odbiorcy testowanego sprzętu.

 4. W 14-dniowym okresie testu użytkownik podejmuje decyzję o zakupie lub zwrocie urządzenia. W przypadku zakupu należy przelać należną kwotę za produkt + 15 zł za wysyłkę. Zawsze obowiązuje cena z dnia wypożyczenia. Po otrzymaniu należności wysyłam dowód zakupu wraz z instrukcją użytkownika i podpisaną kartą gwarancyjną. Okres gwarancji jest wówczas liczony od dnia otrzymania przelewu (okres testowania nie wlicza się do 24-miesięcznej gwarancji). W momencie otrzymania przez użytkownika wypełnionej instrukcji protokół wypożyczenia traci ważność i transakcja uważana jest za zakończoną.

 5. W przypadku zwrotu produktu wypożyczający podaje datę, przedział czasowy oraz adres, z którego kurier będzie mógł odebrać urządzenie. Tomanek zleca odbiór przesyłki we własnym zakresie. Po jej otrzymaniu i sprawdzeniu stanu zwróconego sprzętu wypożyczający przelewa na konto firmy 30 zł, będące kosztem wysyłki zasilacza w obie strony. Za koszt wysyłek wystawiany jest dokument sprzedaży (paragon lub faktura VAT) i na życzenie wypożyczającego wysyłany na wskazany adres listem, faktura na e-mail. Na tym etapie protokół wypożyczenia również traci ważność.

 6. Koszt naprawy uszkodzonego w okresie wypożyczenia produktu oraz materiałów pakunkowych pokrywa użytkownik.

 7. Wszelkie wpłaty (z tytułu zakupu lub pokrycia kosztów transportu) należy kierować na konto firmy:
  Nr konta: 97 8693 0006 2001 0008 6538 0001
  Dane firmy: Tomasz Szuba TOMANEK, Wólka Cycowska 131, 21-070 Cyców, NIP: 505-001-26-92