O firmie

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zasilaczy do efektów gitarowych, jak również do wszelkiego innego sprzętu muzycznego. Doświadczenie i wiedza w dziedzinie elektroniki pozwalają nam na tworzenie urządzeń wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że swoją ofertą zainteresujemy niejednego muzyka. Dobierzemy i wykonamy zasilacz do każdego, nawet najbardziej "egzotycznego" efektu czy innego urządzenia muzycznego. Wykonujemy ponadto zasilacze do efektów importowanych z USA oraz innych krajów, jak również do wszelkich innych dostępnych na polskim rynku.

Nieustanny rozwój i poszerzanie oferty zaowocowało wejściem firmy na rynek HI-FI. Obecnie oferujemy również wysokiej klasy, audiofilskie zasilacze liniowe przeznaczone do zasilania cyfrowo-analogowych przetworników dźwięku. Zastosowanie opracowanych przez nas zasilaczy pozwala wyzwolić z niemalże każdego przetwornika dźwięku nową energię, tak często skrywaną przy stosowaniu standardowych, ściennych zasilaczy impulsowych.

Najwyższa jakość produktu i obsługi są naszymi priorytetami. Elektronika jako pasja i wykształcenie pozwala nam na wykonywanie zasilaczy ze świadomością ich późniejszej strategicznej roli jaką spełniają w codziennym użytkowaniu. Jesteśmy gotowi służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały w 100% zaprojektowane i wykonane w naszej firmie.

Ze swojej strony możemy zaoferować:

  • Liniowe, tranzystorowe zasilacze do zasilania cyfrowo-analogowych przetworników dźwięku. Zasilacze zarówno seryjne, jak również na indywidualne zamówienie.
  • Całą gamę zasilaczy służących do zasilania efektów gitarowych i innego sprzętu muzycznego. Mając dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie elektroniki konstruujemy zasilacze najwyższej jakości, odpowiednio dopracowane konstrukcyjnie i technologicznie, niejednokrotnie przewyższające jakością fabryczne zasilacze do efektów znanych firm, a mimo tego kilkakrotnie tańsze......
  • Projekt i wykonanie zasilaczy do case-ów, ściśle według potrzeb- gabaryty zasilacza, napięcia, ilość wyjść i kabli przyłączeniowych, napięcia zasilające efekty, obciążalność zasilacza. W seryjnych zasilaczach wykonanie przeróbek, dostosowanie do indywidualnych potrzeb, jest utrudnione choćby z racji ryzyka utraty gwarancji, a taki zasilacz nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Zasilacze, które wykonujemy są dostosowywane do indywidualnych potrzeb już od etapu projektu, dlatego mogą mieć szerokie zastosowanie.
  • Podejmujemy się również wykonania wszelkich innych nieseryjnych zasilaczy, np. o różnych napięciach zasilających efekty, zasilaczy o napięciu przemiennym AC itp. Wykonujemy również za zamówienie zasilacze w obudowach typu RACK 19 cali o dowolnej wysokości- zasilacze do bardziej rozbudowanych zastosowań, możliwość umieszczenia logo zespołu na froncie obudowy, co dodaje indywidualnych cech.