Płatności i dostawa

Płatności
Akceptujemy następujące formy płatności:

Jeśli wybraliście Państwo jako formę płatności tradycyjny przelew to należność prosimy uregulować na jedno z naszych  kont:

  • 91 1320 1537 2737 4737 2000 0001 (Bank Pocztowy), dla płacących z poza Polski - BIC/SWIFT: POCZPLP4

Nasze dane adresowe:
soundstage.pl
ul. 11 Listopada 6 (budynek Poczty polskiej piwnica)
22-200 Włodawa

Dostawa
Możliwe formy dostawy:

  • przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy Pocztex, DPD, Inpost (standardowo wysyłamy firmą kurierską Pocztex). Gwarantowane czasy dostawy przesyłek kurierskich Pocztex, DPD, Inpost to 2 dni robocze od nadania. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone do wartości 1000 zł PLN,
  • przesyłki paczkomatowe Inpost oraz Poczta Polska (maksymalnie do gabarytów dopuszczonych przez przewoźnika)
  • paczka lub list polecony (wysyłka realizowana przez Pocztę Polską).

Ceny przesyłek są widoczne podczas realizacji zamówienia i są uzależnione od wybranego przez Państwa dostawcy lub wagi przedmiotu. Końcowy koszt przesyłki wyliczany jest przez system naszego sklepu przed złożeniem zamówienia.

Kolory produktów
Ze względu na rozbieżności w wyświetlaniu kolorów pomiędzy różnymi ekranami decydując się na zakup musisz pamiętać, że kolory rzeczywiste produktów mogą nieco odbiegać od tych, które widzisz na ekranie.

Czas realizacji zamówienia
Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia niezależnie od statusu dostępności towaru (w dniach roboczych) wynosi od 1 do 4 dni. Czas realizacji liczymy od momentu otrzymania wpłaty za towar. W przypadku płatności przelewem, czas wysyłki zamówienia wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Towar oznaczony jako dostępny zazwyczaj wysyłamy jeszcze tego samego dnia (po dokonaniu płatności/za pobraniem). Przesyłki realizowane przez Pocztex oraz Pocztę Polską nadajemy w godzinach otwarcia placówek pocztowych w naszej miejscowości. Przesyłki realizowane firmą kurierską DPD, Inpost w zależności od możliwości technicznych odbioru paczki przez spedytora, zazwyczaj na drugi dzień roboczy od zamówienia.

Uwaga! Ponieważ niektóre z sprzedawanych przez nas produktów są towarem specjalistycznym, to towar tego typu zamawiamy bezpośrednio u producenta. Zastrzegamy możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówień ponad standardowe 1-4 dni robocze. Każdorazowo o wydłużeniu wysyłki towaru ponad standardowe 4 dni robocze konsultujemy z klientami naszego sklepu.

Dostępność produktów
Większość przez nas oferowanych produktów jest dostępnych w ofercie stałej (na karcie produktu określamy dostępność produktów). Ze względów bezpieczeństwa nie podajemy ilości towaru dostępnej w ofercie sklepu. Jeśli chcielibyście Państwo zakupić większą ilość z naszego asortymentu to Zapraszamy do kontaktu.

Gwarancja i serwis towarów
Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia warunków gwarancji.

Zasady zwrotów, prawo do odstąpienia od umowy znajdą Państwo pod adresem:
http://sklep.tomanek.net.pl/webpage/reklamacje-i-zwroty.html